E-book: Español para cada estación del año. Verano.

Cena ebooka “Español para cada estación del año. Verano.” (zawierającego ponad 250 stron tekstów i ćwiczeń!) to 49 zł. Poniżej znajdziesz kilka przykładowych stron z ebooka (dostępnego w formacie PDF).

Co zawiera ten ebook?

- ponad 250 stron tekstów i ćwiczeń podzielonych na 5 bloków tematycznych:

El calor veraniego: dzięki temu rozdziałowi poznasz mnóstwo słówek i wyrażeń, które pozwolą Ci ponarzekać wraz z Hiszpanami na upalną pogodę ;) Znajdziesz w nim również wiele wyrażeń z języka potocznego :)

Los viajes: to niezwykle obszerny rozdział. Pisząc go zdecydowałam się podzielić temat podróży na poszczególne etapy (wybór celu podróży i zakwaterowania, pakowanie walizki, środki transportu itp.), a każdy etap obejmuje różne warianty - w ten sposób mogę przekazać Ci ogrom przydatnego słownictwa w (dość ;)) logiczny sposób

Vamos a la costa española: ten rozdział również nie należy do krótkich ;) Zawiera słówka i wyrażenia związane z plażą, morzem (i jego owocami) oraz daniami typowymi dla Hiszpanii. Przygotowałam również “Guía de bebidas”, który pozwoli Ci zagłębić się w świat kaw, piw i innych napojów podawanych w hiszpańskich barach i kawiarniach (jak choćby tinto de verano czy horchata :)) 

El mundo de los cuentos: pojawienie się tego rozdziału w ebooku dla dorosłych (i młodzieży) może wydawać się nieco dziwne, ale myślę, że zaskoczy Cię ilość słów i wyrażeń, które można poznać (i zapamiętać) odwiedzając świat bajek :)

El aspecto físico: czytając ten rozdział poznasz słownictwo dotyczące wyglądu zewnętrznego i jego rozmaitych aspektów, nie zabrakło w nim także interesujących idiomów :)

50 różnorodnych ćwiczeń (uzupełnij, znajdź, przeczytaj, wybierz, połącz, odpowiedz…), w tym 11 ćwiczeń na rozumienie ze słuchu, przygotowanych we współpracy z lektorami z 5 krajów (Hiszpania, Peru, Meksyk, Kolumbia i Argentyna). Dzięki nim możesz poznać wymowę charakterystyczną dla tych państw, a także postarać się odgadnąć, z jakiego kraju pochodzi dany lektor (informacje te znajdziesz wśród odpowiedzi do ćwiczeń) 

listy słownictwa z każdego rozdziału

- słówka i wyrażenia z języka potocznego

- ¡i oczywiście mnóstwo idiomów! :)

¡OJO! ¡Tym razem przygotowałam też niespodziankę! Każda osoba, która zdecyduje się na zakup ebooka letniego, otrzyma prezent: mini-ebooka “Palabras feas” z 10 przekleństwami używanymi bardzo często przez Hiszpanów (i licznymi sposobami ich użycia, bowiem Hiszpanie są na tym polu niezwykle kreatywni ;)

Ebook “Español para cada estación del año. Verano.” został stworzony z myślą o miłośnikach języka hiszpańskiego - zarówno osobach uczących się samodzielnie (poziom A2-B2), jak i nauczycielach poszukujących atrakcyjnych materiałów. Jeśli wolisz "tradycyjne" podręczniki, zbudowane zgodnie z ogólnymi schematami, ten ebook nie jest dla Ciebie. Nie przyda się również osobom, które myślą, że po jego zakupie nowe słownictwo magicznie, bez żadnego wysiłku "wejdzie im do głowy". To nie działa w ten sposób ;) Z tym ebookiem się pracuje! Jest przeznaczony dla ludzi zakochanych w tym pięknym języku, chcących czytać, słuchać i wykonywać ćwiczenia wspomagające (i uatrakcyjniające) naukę. Kochasz hiszpański? Nie ociągaj się, i wyrusz ze mną w niezwykłą językową podróż jeszcze dziś :) Czytając ebooka letniego z pewnością poczujesz na plecach gorące płomienie hiszpańskiego słońca ;)

¿Lubisz poznawać hiszpańskie idiomy i wyrażenia pochodzące z języka potocznego? W takim razie znalazłeś/aś odpowiednie źródło wiedzy ;) Dzięki ebookowi letniemu porozmawiasz o wysokich temperaturach, zamówisz café cortado whiszpańskiej kawiarni na wybrzeżu (lub tinto de verano w barze :P) i dowiesz się skąd się wzięły słynne hiszpańskie tapas. Pamiętaj: ebook nic nie waży, możesz zabrać go ze sobą w każdą wakacyjną podróż :)

Mini Cart 0

Koszyk jest pusty.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych